Robi HG Käsittelykoura

Robi HG-käsittelykoura on ihanteellinen lisälaite pitkän materiaalin, kuten puun, putkien ja rautapalkkien käsittelyyn. Se soveltuu hyvin myös romun käsittelyyn samoin kuin vaativien kohteiden purkuun silloin, kun kohde on purettava varovasti.

Robi HG20

Tuotteen ominaisuudet

  • Saatavilla pyörityksellä tai ilman
  • Leuoilla erittäin laaja liikerata
  • Erittäin luja leukarakenne
  • Synkronoitu, hallittu leukojen liike
  • Kapea ja pitkä runkorakenne
  • Kaksi suojattua sylinteriä
  • Helppokäyttöinen ja varmatoiminen

Lataukset

KieliTiedoston nimiTiedostotyyppiKoko
FinEsitepdf>788 kt
EngBrochurepdf>788 kt
RusБрошюраpdf>939 kt

Tekniset tiedot

Metric Imperial
HG10 RHG20 RHG30 R
ExcavatorKaivinkoneluokkat10 - 2520 - 4035 - 60
WeightTyöpainokg120020002600
MaximumMaksimi avautumamm195022502500
WidthLeukojen leveysmm560640720
PressureMaksimipainebar350350350
LitresMaksimi öljyvirtausl/min240240240
PressureMaksimipaine, pyöritysbar100100100
LitresMaks. öljyvirtaus, pyöritysl/min303030

Kuvat

Kiinnostuitko tästä tuotteesta?

Ota meihin yhteyttä ja kerromme lisää.