Robi CG Murskainkourat

Robi CG-murskainkoura on kaivinkoneen lisälaite murskaukseen, lastaukseen, lajitteluun, purkamiseen sekä pulverointiin. Leukoihin voidaan vaihtaa erilaisia kulutusosia työkohteen mukaan. Murskainkoura soveltuu hyvin purkukohteisiin, joissa betoni on lujaa mutta raudan osuus vähäinen.

Robi CG20

Tuotteen ominaisuudet

  • Vain yhdellä laitteella ja kuljettajalla on mahdollista tehdä kolmea erilaista työtä
  • Vahva rakenne takaa pitkän toiminta-ajan ja tehokkaan työn kaikissa sovelluksissa
  • Vahva ja täysin suojattu sylinteri
  • Hyvä paino – tehosuhde optimaalisten materiaalivalintojen ansiosta
  • Leveämpi kuin perinteinen murskain mutta vahvatekoisempi kuin perinteinen koura

Lataukset

KieliTiedoston nimiTiedostotyyppiKoko
FinEsitepdf>884 kt
EngBrochurepdf>888 kt
RusБрошюраpdf>878 kt

Tekniset tiedot

Metric Imperial
CG20 RCG35 RCG50 R
ExcavatorKaivinkoneluokkat10 - 2520 - 4035 - 60
WeightTyöpainokg179026003500
MaximumMaksimi avautumamm85010801200
WidthLeukojen leveysmm550630700
Crushing forceMaksimi murskausvoimakN400570800
PressureMaksimipainebar350350350
Oil flowMaksimi öljynvirtausl/min240240240
PressureMaksimipaine, pyöritysbar100100100
Oil flowMaksimi öljynvirtaus, pyöritysl/min303030

Kiinnostuitko tästä tuotteesta?

Ota meihin yhteyttä ja kerromme lisää.