Robi CC Leikkuri­murskaimet

Robi CC-leikkurimurskain on suunniteltu purkutöihin, jotka sisältävät metalliprofiileja ja teräsrakenteita. Pitkät leikkuuterät ja yhden liikkuvan leuan rakenne on ihanteellinen ahtaisiin kohteisiin. Leikkurimurskain leikkaa teräksen ja murskaa betonin suorapurkukohteissa.

Robi CC22

Tuotteen ominaisuudet

  • Vahva ja helppokäyttöinen
  • Hampaat betonin murskaukseen ja pitkät leikkuuterät teräksen leikkaamiseen
  • Optimoitu yhden sylinterin ja yhden liikkuvan leuan geometria
  • Muotoilu mahdollistaa pääsyn ahtaisiin ja vaikeisiin paikkoihin
  • Pitkät ja käännettävät leikkuuterät laskevat kulutusosakustannuksia
  • Suuri aukeama mahdollistaa paksujen rakenteiden purkamisen tehokkaasti
  • Matalat käyttökulut, kestävä rakenne vähentää ylläpitokustannusta

Lataukset

KieliTiedoston nimiTiedostotyyppiKoko
FinEsitepdf>805 kt
EngBrochurepdf>808 kt
RusБрошюраpdf>845 kt

Tekniset tiedot

Metric Imperial
CC 4CC 6CC 22
RotationPyöritysVapaaHydraulinenHydraulinen
WeightTyöskentelypainokg2053552300
MaximumMaks. aukeamamm312400720
Cutting forceMaks. leikkausvoimakN4607501600
Crushing forceMaks murskausvoimakN180240700
Oil flowSuositeltu öljynvirtausl/min4060180
PressureMaks. työpainebar250250320
ExcavatorSuositeltava työkonet2.5 - 64 - 920 - 40

Kuvat

Kiinnostuitko tästä tuotteesta?

Ota meihin yhteyttä ja kerromme lisää.